Czy to Twoja firma?

Automation Łukasz Kołodziejczyk praca

Pianowo
Automation Łukasz Kołodziejczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Pianowo
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Automation Łukasz Kołodziejczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Automation Łukasz Kołodziejczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Automation Łukasz Kołodziejczyk - oferty archiwalne

  • Elektryk/pomocnik elektryka

    Automation Łukasz Kołodziejczyk
    • Pianowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie instalacji elektrycznych oraz prac z nimi związanych

      Wymagania

      • Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie zawodowe, pracowitość, sumienność, - wykonywanie instalacji elektycznych oraz prac z nimi związanych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pianowie