CDRL SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy CDRL SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CDRL SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - CDRL SPÓŁKA AKCYJNA

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Kwiatowa 2 64-000 Pianowo
NIP
6981673166
REGON
411444842
KRS
0000392920
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
03.08.2011
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca CDRL SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Młodszy konstruktor/kontroler jakości odzieży

    • Pianowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Tworzenie tabel wymiarowych dla odzieży dziecięce, tworzenie szablonów, modelowanie i stopniowanie, sprawdzanie odzieży pod względem konstrukcyjnym, kontrola jakości wzorów z dokumentacją techniczną i projektową

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku min. 1 rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pianowie