Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - GUMA PRODUKT BAŁANDO LESZEK

http://www.gumaprodukt.pl/ Produkcja wyrobów z gumy.

Oferty pracy GUMA PRODUKT BAŁANDO LESZEK

OPERATOR MASZYN CNC

Zawód: operator maszyn Rodzaj: umowa na okres próbny
GUMA PRODUKT BAŁANDO LESZEK
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: -Obsługa plotera tnącego sterowanego numerycznie -Dbałość o stan techniczny maszyny i narzędzi -Kontrola ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Pelplin
20-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK FIZYCZNY
Zawód: operator maszyn   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Pelplin
Szczegóły
Zakres obowiązków
-Prace fizyczne,
-Kontakt telefoniczny 58 535 38 81
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
Chęci do pracy
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Pelplin
Szczegóły
Wymagania
NIE

Adres

ul. Strzelnica 5
83-130 Pelplin
województwo pomorskie
powiat tczewski
gmina Pelplin

Dodatkowe informacje

NIP: 5930302293
REGON: 190452482

Profil działalności:

  • 22.19.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z gumy
  • 25.11.Z - Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.62.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 25.99.Z - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 32.99.Z - Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 45.11.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.31.Z - Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z - Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.40.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich
  • 46.90.Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 52.10.B - Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 21-02-1991
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Pelplin

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
Income Invest
PCC
PCC