Czy to Twoja firma?

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Pęczniewie praca

Pęczniew
Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Pęczniewie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Pęczniewie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Pęczniewie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta

    Medycyna Grabieniec sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Pęczniewie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Pęczniewie - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Pęczniewie
    • Pęczniew
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie treningów społecznych, interpersonalnych i komunikacyjnych
      - przeprowadzanie badań
      - wystawianie opinii
      - opiekun trasy

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia, specjalizacja: psychologia kliniczna
      • Uprawnienia: sumienność, Umiejętność pracy w zespole, Odpowiedzialność, wrażliwość
      • Inne wymagania: 3 - mc doświadczenia zawodowego w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Terapeuta zajęciowy

    • Pęczniew
    • umowa na zastępstwo

      - prowadzenie zajęć terapeutycznych
      - opiekun podczas dowozów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, pomaturalne/policealne, pedagogiczne
      • Uprawnienia: Praca w zespole, obsługa urządzeń biurowych
      • Inne wymagania: 3 m-ce doświadczenia zawodowego w pracy w osobami z zaburzeniami psychicznymi. Samodzielność, wrażliwość, sumienność, odpowiedzialność,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zasadnicze + staż pracy
  • Kierowca autobusu

    • Pęczniew

      Prowadzenie pojazdu powyżej 3,5 tony, przewóz osób.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D, Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdu - autobus

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: od 2800 zł + staż pracy + dodatek za czas przerwy
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies