Czy to Twoja firma?

Zakład Krawiecki AS-Garnitex Anna Buksiak praca

Pcim
produkcja odzieży wizytowej
Zakład Krawiecki AS-Garnitex Anna Buksiak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy Zakład Krawiecki AS-Garnitex Anna Buksiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Krawiecki AS-Garnitex Anna Buksiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Krawiecki AS-Garnitex Anna Buksiak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Krawiecki AS-Garnitex Anna Buksiak - oferty archiwalne

  • Krawcowa

    Zakład Krawiecki AS-Garnitex Anna Buksiak
    • Pcim
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zszywanie elementów odzieży wizytowej męskiej, przeróbki krawieckie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, odzieżowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji w zakładzie krawieckim

    • Stróża

      Praca na produkcji w branży odzieżowej. Obsługa maszyn (automatów) szwalniczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Pcimiu