Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - KROLEX Sp. z o.o.Spółka Komandytowa

Oferty pracy KROLEX Sp. z o.o.Spółka Komandytowa

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PAKOWACZ RĘCZNY
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Zakres obowiązków
Praca ma magazynie w hurtowni chemicznej.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia:
obsługa programu MS Office
Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MAGAZYNIER
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa o pracę
Praca ma magazynie w hurtowni kosmetyków.
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
prawo jazdy kat B
Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz miele widziane uprawnienia na wózki widłowe.
NIE
KROLEX Sp. z o.o.Spółka Komandytowa
32-432 Pcim
720

Pracodawcy z miasta Pcim