Twoje wsparcie w rekrutacji

P.H.U. AREX - Arkadiusz Struk Pracodawca
Oferty pracy P.H.U. AREX - Arkadiusz Struk

Firma Arex powstała w 2005 roku, właściciel Arkadiusz Struk posiadający doświadczenie w zawodzie oraz wykwalifikowaną kadrę.

Od początku istnienia firma specjalizuje się w pracach ziemnych koparką oraz ładowarką układaniu kostki brukowej i granitowej jak również sprzedażą materiałów sypkich. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości od dominujących na rynku firm: Libet, Semmelrock.

Realizujemy całą inwestycję od początku do końca tzn. od pomiaru, wyceny u klienta, fachowej pomocy po dostarczenie materiałów i ułożenie kostki.

Realizujemy własne projekty a także wymyślone przez klienta.

Wykonujemy układanie kostki głownie na posesjach prywatnych, gdzie potrzebne jest duże doświadczenie, pomysłowość, cierpliwość oraz dokładność. Zapewniamy bezpośredni nadzór właściciela nad wykonywaną pracą co ułatwia kontakt klienta z właścicielem, uwzględniając jego uwagi i propozycje. W rezultacie czego praca wykonana jest solidnie i terminowo bez niepotrzebnych niedomówień.

Wykonujemy również roboty wielko powierzchniowe takie jak. parkingi, drogi dojazdowe, współpracując z większymi firmami takimi jak: Wektor, Tech-bud, Rem-pol, Jabudex.

Usługi brukarskie świadczymy głownie na terenie woj. śląskiego.

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy