Czy to Twoja firma?

CDS EUROPE sp. z o.o. praca

Pasłęk

Jesteśmy Cds Europe, dumnym przedsiębiorstwem z serca Pasłęka, gdzie od 2012 roku rozwijamy naszą pasję do przetwarzania i konserwowania darów morza. Nasza specjalność to ryby, skorupiaki i mięczaki, które dostarczamy zarówno na stoły polskich domów, jak i do restauracji, dbając o najwyższą jakość i świeżość produktów. Jesteśmy także ekspertami w produkcji artykułów spożywczych, które zyskały uznanie wśród naszych klientów.

Nasza oferta to nie tylko produkty spożywcze. Rozumiemy, jak ważna jest logistyka w dzisiejszym świecie, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi transportowe, magazynowanie oraz zarządzanie nieruchomościami. Doradztwo związane z zarządzaniem to kolejna gałąź naszej działalności, w której stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Choć nie możemy podzielić się informacjami o naszej pozycji rynkowej, misji czy wartościach, to nasze zaangażowanie w to, co robimy, mówi samo za siebie. Każdy produkt, który opuszcza nasze progi, jest wynikiem ciężkiej pracy i dedykacji naszego zespołu, który każdego dnia dąży do doskonałości.

W naszych hurtowniach spożywczych oraz sklepach rybnych klienci mogą liczyć na szeroki wybór i fachową obsługę. Chociaż nie dysponujemy danymi na temat naszych certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, to nasz kapitał zakładowy w wysokości ponad miliona złotych świadczy o naszej stabilności finansowej i solidnym fundamencie, na którym budujemy przyszłość firmy.

W CDS EUROPE wierzymy, że sukces tkwi w szczegółach, a nasze produkty i usługi są najlepszym tego dowodem. Zapraszamy do współpracy i odkrycia bogactwa smaków, które oferujemy. Razem możemy tworzyć historię pełną smaku i jakości.

CDS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy CDS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CDS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CDS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

CDS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CDS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Pasłęk
  3. Grudziądz
  4. Gdańsk
  5. Toruń
  6. Warszawa
  7. Gorzów Wielkopolski
  8. Wrocław
  9. Bydgoszcz
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CDS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator maszyny produkcyjnej

    • Pasłęk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      bieżąca obsluga maszyny do filetowania ryb, utrzymanie i konserwacja maszyn
      pracodawca proponuje umowę o pracę na okres próbny , następnie na czas okreslony lub na umowę zleenie/ o dzielo

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora w firmie produkcyjnej + podstawowa wiedza i umiejętności mechaniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pakowacz

    • Pasłęk

      pakowanie ryb( praca na linii produkcyjnej)
      praca w systemie jednozmianowym od 7-15
      umowa docelowo na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie przy produkcji , mile widziane umiejętności filetowania ryb

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 5 000 PLN
  • Asystent prezesa

    • Pasłęk

      pomoc w fukcjonowaniu fabryki

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagane wykształcenie minimalne średnie, mile widziane doświadczenie w pracy biurowej w zakładzie produkcyjnym, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 7 000 PLN

Pracodawcy w Pasłęku