Czy to Twoja firma?

MAZUR PACK Sp. z o. o. praca

Pasłęk
MAZUR PACK Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy MAZUR PACK Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAZUR PACK Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MAZUR PACK Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAZUR PACK Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Operator drukarki cyfrowej

    MAZUR PACK Sp. z o. o.
    • Pasłęk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa drukarki cyfrowej

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagania : mile widziane doświadczenie pracy na hali produkcyjnej , organizacja pracy własnej na zajmowanym stanowisku , praca w zespole , otwartość na nowe zadania , sumienność i staranność w wykonywaniu zadań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Magazynier

    • Pasłęk

      przyjmowanie dostaw towarów , rozkładanie towaru , sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów , praca w magazynie z tekturą
      praca na dwie zmiany 6-14 , 14-22

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagania : mile widziane doświadczenie pracy na hali produkcyjnej jako magazynier , organizacjaP racy własnej na zajmowanym stanowisku , praca w zespole , otwartość na nowe zadania , sumienność i staranność w wykonywaniu zadań

      Oferujemy

Pracodawcy w Pasłęku