Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "FILEX" KAZIMIERZ FILEK

Oferty pracy FILEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

STOLARZ/OPERATOR MASZYN

Zawód: stolarz Rodzaj: umowa o pracę
FILEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Obsługa maszyny stolarskiej do przycinania elementów na wymiar. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 06.00-14.00, na pełny etat, na okres ...
4000-5000 zł
UoP brutto/mies.
Palczowice
15-07-2020

STOLARZ/FREZER

Zawód: pracownik fizyczny Rodzaj: umowa na okres próbny
Obsługa frezarki tradycyjnej, frezowanie, czopowanie ram. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 06.00-14.00, na pełny etat, na okres próbny ...
3000-4500 zł
Palczowice
15-07-2020

Archiwalne ogłoszenia

KIEROWCA KAT. C
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Palczowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
Przewóz towarów na trasie Palczowice-Klecza.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 06.00-14.00, na pełny etat, na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie.
Kontakt z pracodawcą: osobisty: ul. Elizy Orzeszkowej 52, 32-640 Palczowice, telefoniczny: 661 660 329.
Wymagania
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. C
szkolenie okresowe kierowców w zakresie przewozu rzeczy
Inne wymagania:
Wykształcenie nie ma znaczenia, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat. C, uprawnienia do przewozu rzeczy.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

18A
34-124 Klecza Dolna
województwo małopolskie
powiat wadowicki
gmina Wadowice

Adres do doręczeń

18A
34-124 KLECZA DOLNA

Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej

ul. Elizy Orzeszkowej 50
32-640 Palczowice
powiat oświęcimski
gmina Zator
ul. Elizy Orzeszkowej 52
gmina Zator

Dodatkowe informacje

NIP: 5510001165
REGON: 070567672

Profil działalności:

  • 16.10.Z - Produkcja wyrobów tartacznych
  • 16.21.Z - Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna
  • 16.23.Z - Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa
  • 16.29.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
  • 31.02.Z - Produkcja mebli kuchennych
  • 31.03.Z - Produkcja materaców
  • 31.01.Z - Produkcja mebli biurowych i sklepowych
  • 31.09.Z - Produkcja pozostałych mebli
  • 45.11.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 46.73.Z - Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 47.52.Z - Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 77.11.Z - Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z - Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.39.Z - Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 95.24.Z - Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego

  • od 2012-05-30 do 2022-05-29 Zezwolenie na prowadzenie odzysku lub unieszkodliwiania odpadów decyzja z dnia 10.05.2012 r. na odzysk (wprowadzone przez Starosta oświęcimski Oświęcim)
  • od 2014-01-20 do 2024-02-07 Zezwolenie na przetwarzanie odpadów decyzja z dnia 20.01.2014 r. znak:WOŚ.6233.57.2013 uchylającą w całości decyzję z dnia 10.05.2012 r. znak:WOŚ.6233.17.2012 i zezwalająca na przetwarzanie odpadów - w Palczowicach 114, 32-641 Zator. (wprowadzone przez Starosta oświęcimski Oświęcim)
  • od 2014-08-18 do 2024-02-07 Zezwolenie na przetwarzanie odpadów decyzja z dnia 18.08.2014 r. znak:WOŚ.6233.65.2014 zmieniająca zezwolenie na przetwarzanie odpadów z dnia 20.01.2014 r. znak:WOŚ.6233.57.2013 w zakresie dodania procesu odzysku i zwiększenia ilości przetwarzanych odpadów - w Palczowicach 114, 32-641 Zator. (wprowadzone przez Starosta oświęcimski Oświęcim)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 25-05-1987
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności: 10-12-2019
Data wykreślenia wpisu z rejestru: 12-12-2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Wykreślony
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Palczowice