Czy to Twoja firma?

PRONEXUS Sp. z o.o. Sp.k. praca

Pabianice
PRONEXUS Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRONEXUS Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRONEXUS Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRONEXUS Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Pakowacz ręczny

    PRONEXUS Sp. z o.o. Sp.k.
    • Chechło Pierwsze
    • staż/praktyka
    • Zakres obowiązków

      pakowanie produktów do opakowań zbiorczych. Nakładanie opakowań i surowców. Pakowanie lodów do pudełek. Uzupełnienie opakowań przywożonych z magazynu. Dokładanie patyczków do podajnika.
      Umowa zlecenie na okres 9 miesięcy, praca w systemie trzyzmanowym, 40 godzin w tygodniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, zdolności manualne, zdolność do pracy fizycznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Pabianicach