Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Pabianice
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie biur oraz części przemysłowej w mniejszym stopniu.

      Praca na jedną zmianę na cały etet lub pół etatu (do ustalenia)
      praca na jedną zmianę od pn. -pt. od godz. 7

      Oferta pracy jest również dla osoby z Ukrainy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pabianicach