Czy to Twoja firma?

Aflofarm Farmacja Polska praca

Pabianice

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., z siedzibą w malowniczych Pabianicach, to wiodąca polska firma farmaceutyczna, która od 1989 roku nieustannie podnosi standardy w branży zdrowotnej. Jako lider rynku produktów bez recepty (OTC) od 2012 roku, zatrudniający ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, Aflofarm ma jedno zasadnicze posłannictwo – poprawianie zdrowia i jakości życia ludzi. Nasza podstawowa wartość, jakość, jest odzwierciedlona w każdym aspekcie działalności, od innowacyjnych produktów po procesy produkcyjne.

Z dumą oferujemy ponad 180 marek produktowych, w tym leki na receptę (RX), leki OTC, wyroby medyczne, kosmetyki oraz suplementy diety, które są synonimem zaufania i skuteczności. Nasze linie technologiczne, spełniające rygorystyczne standardy GMP (Good Manufacturing Practice), gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów, co jest naszym niepodważalnym priorytetem.

Aflofarm to także firma o zasięgu międzynarodowym, eksportująca swoje produkty do 31 krajów na całym świecie, co świadczy o globalnym uznaniu i zaufaniu, jakim obdarzają nas konsumenci. Jesteśmy pionierami w branży, jako pierwsza firma na świecie wprowadziliśmy na rynek lek z meloksykamem bez recepty, co potwierdza naszą rolę innowatora i lidera.

W Aflofarmie łączymy zaawansowaną wiedzę i doświadczenie z empatią i zrozumieniem dla potrzeb naszych pacjentów. Nasz komunikat jest jasny i zrozumiały, a każdy produkt i usługa opowiada historię zaangażowania i troski o dobrostan społeczeństwa. Zapraszamy do poznania Aflofarmu – tam, gdzie nauka spotyka się z pasją, a jakość idzie w parze z innowacją.

Aflofarm Farmacja Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja magazyn

Oferty pracy Aflofarm Farmacja Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Aflofarm Farmacja Polska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Aflofarm Farmacja Polska

Siedziba główna

Aflofarm Farmacja Polska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Aflofarm Farmacja Polska - oferty archiwalne

  • MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

    Aflofarm Farmacja Polska
    • Pabianice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Chcesz pracować w firmie farmaceutycznej, zajmować się obsługą maszyn i urządzeń produkcyjnych?

      Aplikuj już teraz, może to stanowisko czeka właśnie na Ciebie

      Zakres obowiązków

      • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń,

      • bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

      • zmianę formatów na maszynach produkcyjnych; np. linie blistrowe i inne drobne maszyny

      • sprawdzenie przyczyn powstawania awarii oraz ich usuwanie,

      • realizację okresowych przeglądów i remontów maszyn.

      Wymagania

      • wykształcenie średnie :elektryczne lub mechaniczne

      • uprawnienia eksploatacyjne - mile widziane,

      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

      • gotowość do podjęcia pracy 3-zmianowej

      • doświadczenie i znajomość maszyn produkcyjnych- mile widziane

      • chęć do samodoskonalenia i nauki,

      • dokładność i sumienność,

      • umiejętność dążenia do celów

      • otwartość i spostrzegawczość,

      • wytrwałość oraz zdecydowanie

      Oferujemy

      • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce,
      • umowę o pracę – to u nas standard,
      • zadbamy o Twoją formę – karta multisportowa OK. system oraz sekcje sportowe ,
      • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna,
      • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce,
      • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje,
      • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego.
  • OPERATOR PRODUKCJI

    • Pabianice

      • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
      • regulacja oraz usuwanie usterek, wykonywanie przezbrojeń,
      • dbanie o stan techniczny urządzeń poprzez wykonywanie codziennych czyszczeń oraz wykonywanie regularnych przeglądów prewencyjnych,
      • informowanie przełożonych o stwierdzonych odchyleniach i awariach.

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane techniczne,
      • doświadczenie w firmie produkcyjnej, mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej lub spożywczej,
      • ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej realizacji,
      • zdolności technicznych przy obsłudze maszyn,
      • sumienność i dokładność,
      • gotowości do pracy na 3 zmiany.

      Oferujemy

      • zadbamy o Twoją formę – karta multisportowa OK. system oraz sekcje sportowe,
  • MŁODSZY MAGAZYNIER

    • Pabianice
    • Chcesz pracować w firmie farmaceutycznej? Zajmować się kompletowaniem zamówień, przyjmowaniem i kontrolą dostaw z wyrobem gotowym?

      CZYM BĘDZIESZ SIĘ U NAS ZAJMOWAĆ:

      • przyjmowaniem i kontrolą dostaw z wyrobem gotowym,
      • kompletowaniem zamówień,
      • wypełnianiem dokumentacji dotyczących dostaw,
      • obsługa magazynu marketingowego,
      • utrzymywaniem porządku w magazynie.

      Wymagania

      CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

      • wykształcenia średnie,
      • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
      • doświadczenia w pracy z magazynowym systemem informatycznym (WMS),
      • uprawnienia na wózki spalinowe i elektryczne,
      • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
      • zaangażowania i dokładności w powierzone obowiązki.

      Oferujemy

      OSOBIE ZATRUDNIONEJ

Pracodawcy w Pabianicach