HR QUALITY POLSKA SP. Z O.O. SP. K.

Oferty pracy HR QUALITY POLSKA SP. Z O.O. SP. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HR QUALITY POLSKA SP. Z O.O. SP. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HR QUALITY POLSKA SP. Z O.O. SP. K. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - pomocnik

    • Pabianice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie czynności przy kompletacji towaru;
      - wykonywanie czynności przy sprzątaniu i porządkowaniu hali; - wykonywanie czynności przy pakowaniu i składowaniu towaru;
      - wykonywanie czynności odnośnie kontroli jakości towaru;
      - czynności pomocnicze przy czynności czyszczeniu maszyn;
      - wsparcie operatora produkcji.
      Umowa zlecenie na okres 10.02.2022-09.02.2025, praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 6-18/18-6, również w dni wolne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: odpowiedzialność, dokładność, zdolności manualne, sumienność
      • Inne wymagania: wymagane predyspozycje do pracy stojącej (6 dni w tygodniu po 12 godzin). Język rosyjski jest niezbędny ze względu na komunikację z koordynatorem, którego zadaniem jest dbanie o prawidłową i bezpieczną realizację wyznaczonych działań w ramach wyodrębnionego procesu produkcyjnego jakim jest "PRACOWNIK PRODUKCJI - POMOCNIK", wszystkie zaangażowane osoby posługują się językiem rosyjskim.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

    • Pabianice
    • staż/praktyka

      - wykonywanie czynności przy kompletacji towaru; - wykonywanie czynności przy sprzątaniu i porządkowaniu hali; -
      wykonywanie czynności przy pakowaniu i składowaniu towaru; - wykonywanie czynności odnośnie kontroli jakości towaru;
      - czynności pomocnicze przy czynności czyszczeniu maszyn; - wsparcie operatora produkcji. Umowa zlecenie na okres 3 lat. Praca w godzinach 6-18.

      Wymagania

      • Uprawnienia: sumienność, odpowiedzialność, dokładność, zdolności manualne
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : wytrwałość fizyczna, dobry samopoczucie (praca po 12 godzin na stojącą) [Umiejętność 1] : uczciwość [Inne] : Język rosyjski jest niezbędny ze względu na komunikację z koordynatorem, którego zadaniem jest dbanie o prawidłową i bezpieczną realizacje wyznaczonych działań. W ramach wyodrębnionego procesu produkcyjnego jakim jest "PRACOWNIK PRODUKCJI - POMOCNIK", wszystkie zaangażowane osoby posługują się językiem rosyjskim.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Pabianicach