Czy to Twoja firma?

LARGO MARCIN BONIECKI praca

Pabianice
LARGO MARCIN BONIECKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Pabianice
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy LARGO MARCIN BONIECKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LARGO MARCIN BONIECKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca LARGO MARCIN BONIECKI - oferty archiwalne

  • Szwaczka

    LARGO MARCIN BONIECKI
    • Pabianice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szycie odzieży z dzianiny.
      Szycie piżam, bluzek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi maszyn stębnówka, owerlok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: I umowa o pracę na okres próbny: 3 miesiące, kolejna umowa o pracę z możliwością zatrudnienia na cza
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pabianicach