Grupa Mobility Spółka z o.o. komandytowa

Grupa Mobility Spółka z o.o. komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Grupa Mobility Spółka z o.o. komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa Mobility Spółka z o.o. komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Grupa Mobility Spółka z o.o. komandytowa - oferty archiwalne

  • Pracowni produkcji

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Montowanie drobnych elementów butli gazowych, etykietowanie, przygotowanie do transportu na paletach

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 54 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od pon. do pt. w godz. 07:00-14:00, 14:00-22:00, soboty dla chętnych System wynagradzania mies
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • Warszawa

      Praca przy pakowaniu wędlin

      Wymagania

      • Uprawnienia: brak przeciwwskazań do podnoszenia, przenoszenia, przesuwania produktów

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Praca od pon. do pt. w godz. 07:00-12:00, 13:00-17:00, soboty dla chętnych system wynagradzania mies

Pracodawcy w Ożarowie Mazowieckim