CHEROS-FORM Grzegorz Filipiak

PRODUKCJA FORM DO FIGUR
CHEROS-FORM Grzegorz Filipiak najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy CHEROS-FORM Grzegorz Filipiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHEROS-FORM Grzegorz Filipiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca CHEROS-FORM Grzegorz Filipiak - oferty archiwalne

  • Formierz wyrobów z kompozytów polimerowych

    • Otyń
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Produkcja form do odlewów z gipsu, betonu, żywicy, przygotowanie modelu, obłożenie plasteliną, wykonanie gum z silikonu, wykonanie kap, wyczyszczenie form. Praca na umowe o prace na 1/2 etatu w godz 07:00- 11:00, 11:00- 15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane 2 miesięczne doświadczenie na stanowisku formierz. Precyzyjność, dokładność, sumienność, umiejętność wykonywania form lateksowych i silikonowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Otyni