Czy to Twoja firma?

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W OTWOCKU praca

Otwock
Policja
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W OTWOCKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy KOMENDA POWIATOWA POLICJI W OTWOCKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI W OTWOCKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W OTWOCKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI W OTWOCKU - oferty archiwalne

  • Technik komendy powiatowej policji ( 334 j)

    KOMENDA POWIATOWA POLICJI W OTWOCKU
    • Otwock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Weryfikacja, koordynacja i wprowadzanie dokumentów policyjnych do baz danych, dokonywanie sprawdzeń i udzielanie informacji pracownikom Policji, wykonywanie zadań z zakresu statystyki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: dobra obsługa komputera, A/B) umiejętność obsługi urządzeń biurowych, PD) umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: Poświadczenie bezpieczeństwa do dostępu do informacji niejawnych oznaczonym klauzulą minimum zastrzeżone lub zgoda na poddanie się procedurze postępowania sprawdzającego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 070,53 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Otwocku