Czy to Twoja firma?

Piekarnia Soplicowo Mieczysław Smolak praca

Otwock
Produkcja i sprzedaż pieczywa
Piekarnia Soplicowo Mieczysław Smolak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Piekarnia Soplicowo Mieczysław Smolak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piekarnia Soplicowo Mieczysław Smolak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz (K/M) Campanile Warszawa

    Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Doradca klienta/Szef kuchni - kuchni orientalnej

    Farutex Sp. z o.o.
    • Warszawa
    Wygasa
  • Poszukujemy kelnerek

    WAPO sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Piekarnia Soplicowo Mieczysław Smolak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Piekarnia Soplicowo Mieczysław Smolak - oferty archiwalne

  • Cukiernik (121 j)

    Piekarnia Soplicowo Mieczysław Smolak
    • Otwock
    • Zakres obowiązków

      Cukiernik odpowiedzialny będzie za przygotowanie produktów pół-cukierniczych typu drożdżówki, pączki, wykańczanie produktów.
      Praca w nocy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Otwocku