Czy to Twoja firma?

Tadeusz Frej PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE FREWEX praca

Oświęcim
Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych
Tadeusz Frej PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE FREWEX najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Tadeusz Frej PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE FREWEX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tadeusz Frej PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE FREWEX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Tadeusz Frej PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE FREWEX poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Tadeusz Frej PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE FREWEX - oferty archiwalne

  • Księgowy

    Tadeusz Frej PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE FREWEX
    • Oświęcim
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych oraz okresowych;
      - dekretowanie oraz księgowanie dowodów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
      - rozliczenia PIT,VAT,ZUS, Akcyza;
      - opracowanie sprawozdań i deklaracji dla banków, GUS, Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Celnego;
      - fakturowanie, księgowanie wyciągów bankowych, bieżąca analiza rozrachunków;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe; minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego; bardzo dobra znajomość programu księgowego Comarch Optima; bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości. Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim, ul. Chemików 7. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie jednozmianowym od 7:00 do 15:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw fakturowania i rozliczeń

    • Oświęcim

      Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

      1.Wystawianie faktur za sprzedany towar i wykonane usługi

      2.Wprowadzanie do systemu faktur za zakupione towary i materiały, wprowadzanie do programu dokumentów przewozowych ,kwitów wagowych, dokumentów WZ

      3.Tworzenie baz danych na potrzeby raportowania i analiz

      4.Prace biurowe

      5.Współpraca z działem sprzedaży i transportu

      Wymagania

      • Inne wymagania: 1.Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu księgowości, finansów, ekonomii 2.Doświadczenia na podobnym stanowisku 3.Biegła znajomość programu MS Office 4.Znajomość i umiejętność pracy z programem Optima Comarch, doświadczenie min. 3 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Pracodawcy w Oświęcimiu