Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - KOPCZYŃSKA & CISZEWSKI PARTNERZY SPÓŁKA CYWILNA

Firma Kopczyńska & Ciszewski Partnerzy Spółka Cywilna, będąca partnerem Getin Banku, poszukuje Kandydatów/Kandydatek

na stanowisko: DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Oświęcim

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: aktywną sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów detalicznych, w tym z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej, realizację zadań sprzedażowych, inicjowanie działań wspierających sprzedaż, organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami, pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku, przestrzeganie procedur i standardów, obsługę kasowo-dysponencką.

OCZEKUJEMY: minimum 1 roku doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta i sprzedaży w instytucji finansowej (lub minimum 2 lat doświadczenia w bezpośredniej aktywnej sprzedaży produktów lub usług), znajomości technik sprzedaży i negocjacji, wykształcenia min. średniego, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz silnej motywacji do działania, znajomości obsługi komputera (MS Office).

OFERUJEMY: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach. atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na poniższy adres wraz z klauzulą: ?Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ?j.t z późn. zm.).? m.ciszewski@poczta.getinagent.pl oraz m.kopczynska@poczta.getinagent.pl z dopiskiem ?DK/PF/Oświęcim? w tytule wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy PF Getin Bank Oświecim

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Doradca Klienta
bankowiec, bankier
Oświęcim
praca stała

Adres

ul. Kordiana 64 / 25
30-653 Kraków
województwo małopolskie
powiat Kraków
gmina Kraków-Podgórze

Dodatkowe informacje

NIP: 6793102105
REGON: 123160790

Pracodawcy z miasta Oświęcim