Czy to Twoja firma?

POLMOZBYT-STACJA OBSŁUGI NR 11.S.C. JAN SZCZERBOWSKI, ALICJA ODROBINA praca

Oświęcim
NAPRAWY SAMOCHODÓW
POLMOZBYT-STACJA OBSŁUGI NR 11.S.C. JAN SZCZERBOWSKI, ALICJA ODROBINA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Oświęcim
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy POLMOZBYT-STACJA OBSŁUGI NR 11.S.C. JAN SZCZERBOWSKI, ALICJA ODROBINA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLMOZBYT-STACJA OBSŁUGI NR 11.S.C. JAN SZCZERBOWSKI, ALICJA ODROBINA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik przemysłowy

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Mechanik samochodowy

    • Niemcy
    Dodana
  • MECHANIK MASZYN WTRYSKOWYCH

    Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca POLMOZBYT-STACJA OBSŁUGI NR 11.S.C. JAN SZCZERBOWSKI, ALICJA ODROBINA - oferty archiwalne

  • Mechanik pojazdów samochodowych - możliwość przyuczenia

    POLMOZBYT-STACJA OBSŁUGI NR 11.S.C. JAN SZCZERBOWSKI, ALICJA ODROBINA
    • Oświęcim
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      mechanik pojazdów samochodowych - możliwość przyuczenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B
      • Inne wymagania: Preferowane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie jest mile widziane, ale pracodawca oferuje możliwość przyuczenia np. absolwenta szkoły zawodowej. Pierwsza umowa na okres próbny - 3 m-ce, a następnie na czas nieokreślony. Praca w systemie jednozmianowym od 8:00 do 16:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Oświęcimiu