Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD ROBÓT ELEKTRYCZNYCH ELEMIX PIOTR NOWAK praca

Ostrzeszów
Zakład mój wykonuje instalacje: Elektryczne, Telefoniczne, Alarmowe, Komputerowe
ZAKŁAD ROBÓT ELEKTRYCZNYCH ELEMIX PIOTR NOWAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Ostrzeszów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZAKŁAD ROBÓT ELEKTRYCZNYCH ELEMIX PIOTR NOWAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD ROBÓT ELEKTRYCZNYCH ELEMIX PIOTR NOWAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZAKŁAD ROBÓT ELEKTRYCZNYCH ELEMIX PIOTR NOWAK - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    ZAKŁAD ROBÓT ELEKTRYCZNYCH ELEMIX PIOTR NOWAK
    • Ostrzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W HALACH MAGAZYNOWYCH PRODUKCYJNYCH, PODŁĄCZANIE MASZYN I URZĄDZEŃ, MONTAŻ ROZDZIELNI I SZAF STEROWNICZYCH.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrzeszowie