Czy to Twoja firma?

Meblomark Daszczyk Marek praca

Ostrzeszów
Meblomark Daszczyk Marek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło motoryzacja

Oferty pracy Meblomark Daszczyk Marek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Meblomark Daszczyk Marek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Meblomark Daszczyk Marek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Meblomark Daszczyk Marek - oferty archiwalne

  • Pomocnik stolarza

    Meblomark Daszczyk Marek
    • Ostrzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy zbijaniu stelaży tapicerskich, obsługa pistoletu pneumatycznego i innych narzędzi stolarskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Tapicer

      nakładanie formatek tkanin na wyroby, mocowanie tkaniny do stależa meblowego przy pomocy pistoletu pneumatycznego, doklejanie niektórych elementów pianką tapicerską, wygładzanie, mocowanie okuć ozdobnych, nóżek, uchwytów

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Ostrzeszowie