Czy to Twoja firma?

ETC plus sp. z o.o. praca

Ostrowiec Świętokrzyski
drukarnia
ETC plus sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ETC plus sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ETC plus sp. z o.o.

ETC plus sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ETC plus sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Samodzielny księgowy

    ETC plus sp. z o.o.
    • Ostrowiec Świętokrzyski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa finansowo-księgowa i podatkowa firmy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Ekonomia, rachunkowość, finanse.
      • Inne wymagania: Znajomość zasad pełnej księgowości, prawa podatkowego oraz przepisów z zakresu rachunkowości. Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inżynier sprzedaży

      Badanie i stały rozwój relacji z klientami z branży elektroenergetycznej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych. Praktyczna znajomość języka angielskiego. Umiejętności interpersonalne oraz pracy w grupie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Technik serwisu

      Wykonywanie elektromechanicznych usług montażowych i serwisowych związanych z systemami gwarantowanego zasilania AC i DC oraz magazynami energii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, elektryczne
      • Inne wymagania: Świadectwo kwalifikacyjne SEP "D", "E" do lub powyżej 1kV lub przygotowanie do pozyskania tych kwalifikacji. Odpowiedzialność i dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Ostrowcu Świętokrzyskim