GRANT Sp. z o.o.

Produkcja konstrukcji metalowych i ich części.
GRANT Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy GRANT Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRANT Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GRANT Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - GRANT Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"GRANT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Antoniego Hedy Ps. "Szary" 30 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
NIP
6612064945
REGON
291218756
KRS
0000028301
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
16.07.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.14.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Budownictwo

  • 42.21.Z Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.63.Z Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca GRANT Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk

    • Ostrowiec Świętokrzyski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator suwnic

    • 2 800 zł / mies.

      Transport ładunków.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia

      Oferujemy

  • Elektryk

      Wymagania

      • Inne wymagania: Znajomość zawodu.

      Oferujemy

Pracodawcy w Ostrowcu Świętokrzyskim