Czy to Twoja firma?

CLIMATIC Sp.z o.o z siedzibą w Regułach praca

Ostrowiec Świętokrzyski

Od ponad dwóch dekad jesteśmy pionierami w branży budownictwa modułowego, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania, które przekształcają przestrzeń wokół nas. Nasza historia rozpoczęła się w 1997 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać wyzwaniom nowoczesnej architektury i potrzebom naszych klientów.

W Climatic, z siedzibą w malowniczych Regułach, tworzymy budynki użyteczności publicznej, które wyróżniają się nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością i szybkością realizacji. Nasze projekty "zaprojektuj-wybuduj" to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na elastyczne i trwałe konstrukcje. Dzięki zastosowaniu technologii modułowej, ograniczamy ilość odpadów oraz skracamy czas budowy, co przekłada się na korzyści zarówno dla naszych klientów, jak i środowiska.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy od 201 do 500 wykwalifikowanych pracowników. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom możemy realizować projekty zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, zachowując najwyższe standardy jakości. Nasze zakłady produkcyjne w Ostrowcu Świętokrzyskim i Regułach koło Warszawy to serce naszej działalności, gdzie powstają kluczowe elementy dla systemów wentylacji, klimatyzacji oraz innowacyjny sprzęt medyczny.

W Climatic zawsze stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Posiadamy certyfikaty ISO oraz inne wyróżnienia, które potwierdzają nasze kompetencje i dbałość o każdy szczegół. Jesteśmy przekonani, że dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych procesów produkcyjnych i montażowych, możemy oferować produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko technologia modułowa i szybkość budowy, ale również nasze zaangażowanie w tworzenie przestrzeni, które służą ludziom i są z nimi związane. W Climatic wierzymy, że każdy projekt to nowa historia, którą piszemy razem z naszymi klientami, tworząc przestrzenie, które żyją i ewoluują razem z nimi.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i innowacyjności. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – przestrzeń, która będzie inspirować pokolenia.

CLIMATIC Sp.z o.o z siedzibą w Regułach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna produkcja / przemysł serwis / montaż

Oferty pracy CLIMATIC Sp.z o.o z siedzibą w Regułach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CLIMATIC Sp.z o.o z siedzibą w Regułach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CLIMATIC Sp.z o.o z siedzibą w Regułach

Siedziba główna

Zakład Produkcyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim

CLIMATIC Sp.z o.o z siedzibą w Regułach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
CLIMATIC Sp.z o.o z siedzibą w Regułach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Gdańsk
  4. Bielsko-Biała
  5. Nowa Sól
  6. Lublin
  7. Wrocław
  8. Kraków
  9. Ostrowiec Swietokrzyski
  10. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CLIMATIC Sp.z o.o z siedzibą w Regułach - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Ostrowiec Świętokrzyski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i kontrola dostaw, wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji, kontrolowanie stanów magazynowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe. Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, umiejętność radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowcu Świętokrzyskim