Czy to Twoja firma?

F.P.H. KOSTBRUK Krzysztof Skorzybót praca

Ostrów Wielkopolski
F.P.H. KOSTBRUK Krzysztof Skorzybót najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy F.P.H. KOSTBRUK Krzysztof Skorzybót

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.P.H. KOSTBRUK Krzysztof Skorzybót

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

F.P.H. KOSTBRUK Krzysztof Skorzybót poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca F.P.H. KOSTBRUK Krzysztof Skorzybót - oferty archiwalne

  • Kierowca

    F.P.H. KOSTBRUK Krzysztof Skorzybót
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prawo jazdy kat. B
      wykształcenie bez znaczenia
      chęć do pracy; sumiennośc obowiązkowość

      Wymagania

      • Uprawnienia: chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Pracownik fizyczny

    • 3 000 zł / mies.

      1 zmiana
      chęć do pracy
      Prace porządkowe, pomoc w magazynie itp.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim