SZKOŁA KWITNĄCEJ MYŚLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SZKOŁA KWITNĄCEJ MYŚLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA KWITNĄCEJ MYŚLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA KWITNĄCEJ MYŚLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dane firmowe i kontaktowe - SZKOŁA KWITNĄCEJ MYŚLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Andrzeja Niegolewskiego 5/1 63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP
6222825678
REGON
383696559
KRS
0000791627
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
24.06.2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Edukacja

  • 85.20.Z Szkoły podstawowe
  • 85.51.Z Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • 85.52.Z Pozaszkolne formy edukacji artystycznej
  • 85.59.A Nauka języków obcych
  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 88.91.Z Opieka dzienna nad dziećmi

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 90.01.Z Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych
  • 90.02.Z Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych
  • 90.03.Z Artystyczna i literacka działalność twórcza
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca SZKOŁA KWITNĄCEJ MYŚLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający nauczanie wczesnoszkolne

    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
      nauczanie wczesnoszkolne,
      kwalifikacje do pracy z dziećmi z autyzmem;
      praca z dziećmi w grupie mieszanej klas 1-2

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim