Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. MAXIM HENRYKA DURLAK praca

Ostrów Wielkopolski
P.P.H.U. MAXIM HENRYKA DURLAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy P.P.H.U. MAXIM HENRYKA DURLAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. MAXIM HENRYKA DURLAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.P.H.U. MAXIM HENRYKA DURLAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P.H.U. MAXIM HENRYKA DURLAK - oferty archiwalne

  • Pakowacz - osoba do pakowania wyrobów gotowych

    P.P.H.U. MAXIM HENRYKA DURLAK
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie bez znaczenia
      Chęć do pracy
      1 zmiana

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim