DUŻE CENTRUM KWIATOWE WIOLETTA SPÓŁKA CYWILNA JANINA I WIOLETTA MAŚLIŃSKA

DUŻE CENTRUM KWIATOWE WIOLETTA SPÓŁKA CYWILNA JANINA I WIOLETTA MAŚLIŃSKA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy DUŻE CENTRUM KWIATOWE WIOLETTA SPÓŁKA CYWILNA JANINA I WIOLETTA MAŚLIŃSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DUŻE CENTRUM KWIATOWE WIOLETTA SPÓŁKA CYWILNA JANINA I WIOLETTA MAŚLIŃSKA

Praca DUŻE CENTRUM KWIATOWE WIOLETTA SPÓŁKA CYWILNA JANINA I WIOLETTA MAŚLIŃSKA - oferty archiwalne

  • Pracownik kwiaciarni

    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 900 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Mile widziane doświadczenie florystyczne
      Wymagane zdolności manualne
      chęć do pracy
      Kreatywność, Dyspozycyjność

      Obsługa klienta, przygotowywanie towaru do sprzedaży, ekspozycji, wykonywanie kompozycji florystycznych

      2 zmiany: 7-15, 11-19
      wynagrodzenie: od 2900 zł brutto ( do uzgodnienia )

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: florystyczne - układanie bukietów, umiejętności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim