Czy to Twoja firma?

Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych Profit praca

Ostrów Wielkopolski
Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych Profit najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych Profit

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych Profit

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych Profit - oferty archiwalne

  • Operator wtryskarki

    Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych Profit
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wyk. zawodowe.min rok pracy na ww stanowisku, obsługa maszyn, mile widziana obsługa wózka widlowego

      2 zmiany

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa wtryskarek

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim