INSSTAL Adrian Sójka

INSSTAL Adrian Sójka najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy INSSTAL Adrian Sójka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSSTAL Adrian Sójka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

INSSTAL Adrian Sójka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - INSSTAL Adrian Sójka

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Polna 2 63-410 Karski
NIP
6222410948
REGON
251447502
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
24.05.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 23.61.Z Produkcja wyrobów budowlanych z betonu
  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.12.Z Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
  • 25.21.Z Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania
  • 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.51.Z Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.52.Z Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 71.11.Z Działalność w zakresie architektury
  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
  • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
  • 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
  • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura

Uprawnienia

  • 2022-10-17, Zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego – rzeczy, Starosta ostrowski Ostrów Wielkopolski
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca INSSTAL Adrian Sójka - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji

    • Karski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykształcenie minimum zawodowe,
      mile widziane doświadczenia w pracy na ww stanowisku,
      prawo jazdy kat. B;

      montaż elementów konstrukcji stalowych na placu budowy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim