Czy to Twoja firma?

ARMET PPHU Arkadiusz Biegański praca

Ostrów Wielkopolski
ARMET PPHU Arkadiusz Biegański najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy ARMET PPHU Arkadiusz Biegański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARMET PPHU Arkadiusz Biegański

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ARMET PPHU Arkadiusz Biegański poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ARMET PPHU Arkadiusz Biegański - oferty archiwalne

  • Spawacz mig mag

    ARMET PPHU Arkadiusz Biegański
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wyksz. zawodowe lub średnie,
      mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
      spawanie drobnych elementów okuć meblowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim