Pracodawca - Dworek Nad Stawem Małgorzata Golonko

Restauracja Browar Podborze niedaleko Ostrowii Mazowieckiej, zatrudni kelnera / kelnerkę do obsługi klientów. Wymagamy sprawności, wysokiej kultury osobistej, minimalnej znajomości j. angielskiego. Zapewniamy elastyczny grafik pracy, wynagrodzenie w sumie, w zalezności od doświadzenia od 4000 do 5000zł na rekę. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@dworeknadstawem.eu

Oferty pracy Dworek Nad Stawem Małgorzata Golonko

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Kelner w obsłudze restruacyjnej
Kelner   |  umowa o pracę
Ostrów Mazowiecka
Szczegóły

Restauracja Browar Podborze niedaleko Ostrowii Mazowieckiej, zatrudni kelnera / kelnerkę do obsługi klientów. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@dworeknadstawem.eu

Zakres obowiązków
  • Obsługa gości restauracyjnych.
Wymagania
  • Wymagamy sprawności,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Minimalnej znajomości j. angielskiego.
Dworek Nad Stawem Małgorzata Golonko
07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. Zambrowska 43

Pracodawcy z miasta Ostrów Mazowiecka