Czy to Twoja firma?

INTERLUX S.C. Kania Małgorzata, Kania Łukasz praca

Ostrołęka
INTERLUX S.C. Kania Małgorzata, Kania Łukasz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy INTERLUX S.C. Kania Małgorzata, Kania Łukasz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTERLUX S.C. Kania Małgorzata, Kania Łukasz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

INTERLUX S.C. Kania Małgorzata, Kania Łukasz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INTERLUX S.C. Kania Małgorzata, Kania Łukasz - oferty archiwalne

  • Pracownik serwisu sprzątającego

    INTERLUX S.C. Kania Małgorzata, Kania Łukasz
    • Augustów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie czystości ciągów komunikacyjnych, sanitariatów, pomieszczeń biurowych, socjalnych itp. Zamiatanie, odkurzanie, zmywanie itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 752,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik serwisu sprzątającego - tereny zewnętrzne

    • Siedlce

      Utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych, zamiatanie, koszenie trawy, odśnieżanie. Powierzchnia około 100 m2. Praca w godz. 6.00-8.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 100 PLN

Pracodawcy w Ostrołęce