Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie Oddział Ostróda

poprzednia nazwa Międzywojewódzka Usługowo-Handlowa Spółdzielnia Inwalidów Zakład Pracy Chronionej
Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie Oddział Ostróda najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie Oddział Ostróda

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie Oddział Ostróda

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie Oddział Ostróda

Pełna nazwa
SPÓŁDZIELNIA WULKAN W OLSZTYNIE
Adres rejestrowy
Poprzeczna 11 10-282 Olsztyn
NIP
7390200169
REGON
000454451
KRS
0000020416
Forma prawna
spółdzielnia
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 13.92.Z Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych
  • 14.19.Z Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży
  • 14.13.Z Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.42.Z Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 80.20.Z Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 81.21.Z Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych

Pozostała działalność usługowa

  • 96.01.Z Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie Oddział Ostróda - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Ostróda
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - sprzątanie pomieszczeń socjalnych
      - sprzatanie biura

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Sobota-Niedziela wolne od pracy, dojazdy powyżej 15 km-zwrot kosztów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: od 6-13 i 13-20
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Osródzie