Czy to Twoja firma?

Ewa Morenc-Czyżewska Firma Cateringowa GUSTO praca

Ostróda
Ewa Morenc-Czyżewska Firma Cateringowa GUSTO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Ewa Morenc-Czyżewska Firma Cateringowa GUSTO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ewa Morenc-Czyżewska Firma Cateringowa GUSTO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Ewa Morenc-Czyżewska Firma Cateringowa GUSTO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ewa Morenc-Czyżewska Firma Cateringowa GUSTO - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Ewa Morenc-Czyżewska Firma Cateringowa GUSTO
    • Ostróda
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      zgodnie ze stanowiskiem

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21,3 PLN
  • Kucharz

    • Ostróda

      Wymagania

      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: 1 rok, żywienie zbiorowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23,3 PLN

Pracodawcy w Osródzie