Solid Security Sp. z o.o. Warszawa

działalność ochroniarska
Solid Security Sp. z o.o. Warszawa najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Ochroniarz Ostróda
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Solid Security Sp. z o.o. Warszawa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Solid Security Sp. z o.o. Warszawa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Solid Security Sp. z o.o. Warszawa

Pełna nazwa
SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Postępu 17 02-676 Warszawa
NIP
5211008627
REGON
010852623
KRS
0000098627
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
14.03.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacja i komunikacja

  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 80.20.Z Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 80.30.Z Działalność detektywistyczna
  • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych

Pozostała działalność usługowa

  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Solid Security Sp. z o.o. Warszawa - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony

    • Olsztynek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kontrola ruchu osobowego i towarowego, wykonywanie obchodów, prowadzenie dokumentacji.
      godziny pracy 7.00 - 19.00, 19.00-7.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: znajomość obsługi komputera
      • Inne wymagania: Miejsce wykonywania pracy: Tymbark MWS Olsztynek.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik ochrony fizycznej

    • Olsztynek
    • 3 000 zł / mies.

      - Kontrola ruchu osobowego, ruchu pojazdów, wykonywanie obchodów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • Pracownik ochrony obiekt handlowy.

    • Ostróda
    • 2 800 zł / mies.

      Obsługa monitoringu, ochrona mienia.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Osródzie