Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Młynpol A.Gołębiowski, R.Wołoszczak i wspólnicy Spółka jawna

Oferty pracy Młynpol A.Gołębiowski, R.Wołoszczak i wspólnicy Spółka jawna

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

LABORANT
Zawód: laborant   |  Rodzaj: umowa o pracę
Osła
Szczegóły
Zakres obowiązków
Analiza fizykochemiczna zboża i mąki, praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 06.00-14.00, 14.00-22.00, pierwsza umowa na czas okreslony, następna na czas nieokreślony. Proponowane wynagrodzenie: 2600 zł + 400 zł premii przy umowie na czas określony, 3000 zł + 500 zł przy umowie na czas nieokreślony.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe
Inne wymagania:
Wykształcenie średnie, możliwość przyuczenia.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
ŁADOWACZ - PAKOWACZ
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Osła
Szczegóły
Pomoc w załadunku, pakowanie mąki, praca fizyczna, praca w systemie czterobrygadowym, pierwsza umowa na czas określony - następna na czas nieokreślony. Proponowane wynagrodzenie: 2700 zł + 900 zł premii.
Wymagania
podstawowe, brak
Chęci do pracy, sprawność fizyczna.
NIE
Młynpol A.Gołębiowski, R.Wołoszczak i wspólnicy Spółka jawna
59-706 Osła
1B

Pracodawcy z miasta Osła