Czy to Twoja firma?

Przeds. Wiertniczo Inżynieryjne HYDROWIERT Sp z o.o. Osiek praca

Osiek

Od momentu naszego założenia w 1997 roku, w Przedsiębiorstwie Wiertniczo-Inżynieryjnym "Hydrowiert" z Osieka pasja łączy się z profesjonalizmem. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom profesjonalne usługi wiertnicze i motoryzacyjne, które spełniają najwyższe standardy jakości i efektywności. Nasze przedsiębiorstwo to nie tylko firma, to zespół ekspertów, który każdego dnia wkłada serce w to, co robi, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Nasza misja to bycie wiarygodnym i rzetelnym partnerem dla naszych klientów. Rozumiemy, jak ważny jest ciągły rozwój i innowacyjność w branży, w której działamy. Dążymy do tego, aby każde zlecenie było realizowane z największą starannością i precyzją, bo wiemy, że satysfakcja naszych klientów to podstawa naszego sukcesu. Nasze cele to nie tylko wzrost udziału w rynku i sprzedaży, ale przede wszystkim zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług i kształtowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług, od wydobycia siarki poprzez odwierty ukośne, tamponowania pustek poeksploatacyjnych, po wykonanie otworów obserwacyjnych, drenażowych, eksploatacyjnych i studziennych. Nie ograniczamy się jednak tylko do prac wiertniczych – nasza oferta obejmuje również prace ziemne, rekultywację terenu oraz prace budowlano-montażowe. Dodatkowo, dysponujemy stacją kontroli pojazdów, oferujemy naprawy aut, wymianę ogumienia oraz sprzedaż części.

Jesteśmy dumni z naszego profesjonalnego sprzętu wiertniczego oraz zaplecza transportowego i warsztatowego, które pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasze zasoby to nie tylko maszyny, ale przede wszystkim ludzie – wykwalifikowani pracownicy, którzy są sercem naszej firmy.

W "Hydrowiert" łączymy tradycję z nowoczesnością, doświadczenie z innowacyjnością, a wszystko to po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Razem możemy więcej!

Przeds. Wiertniczo Inżynieryjne HYDROWIERT Sp z o.o. Osiek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Przeds. Wiertniczo Inżynieryjne HYDROWIERT Sp z o.o. Osiek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przeds. Wiertniczo Inżynieryjne HYDROWIERT Sp z o.o. Osiek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przeds. Wiertniczo Inżynieryjne HYDROWIERT Sp z o.o. Osiek

Siedziba główna

Przeds. Wiertniczo Inżynieryjne HYDROWIERT Sp z o.o. Osiek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przeds. Wiertniczo Inżynieryjne HYDROWIERT Sp z o.o. Osiek - oferty archiwalne

  • Pracownik przy pracach prostych

    Przeds. Wiertniczo Inżynieryjne HYDROWIERT Sp z o.o. Osiek
    • Osiek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przestrzeganie przepisow BHP i P.POŻ,
      wykonanie różnego typu prostych prac fizycznych,
      posługiwanie się prostymi narzędziami oraz wymaganymi w danej pracy środkami ochrony osobistej- wykonanie innych czynności i zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca

    • Osiek

      przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ,
      wykonywanie pracy kierowcy samochodu ciężarowego.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: doświadczenie- mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Sprzątaczka biurowa

    • Osiek
    • część etatu

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN

Pracodawcy w Osieku