Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ROBERTOZON Robert Brychcy

Oferty pracy ROBERTOZON Robert Brychcy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KRAWIEC/SZEWC/ KALETNIK
Zawód: krawiec   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Orzesze
Szczegóły
Zakres obowiązków
- naprawa odzieży motocyklowej
- praca z materiałami skórzanymi oraz tekstylnymi
- wymiana zamków
- czyszczenie kombinezonów

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, docelowo umowa na czas nieokreślony
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
ul. Centralna 268, 43-180 Orzesze
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
pn - pt, praca w elastycznych godzinach w systemie 8 godzinnym w przedziale od 7:00 do 18:00
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
umiejętność szycia
Inne wymagania:
Wykształcenie min. zawodowe (dowolne), min. 2 lata doświadczenia w pracy na danym/podobnym stanowisku, umiejętność szycia, obsługa technicznych maszyn do szycia skór, kaletnictwo
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
ROBERTOZON Robert Brychcy
43-180 Orzesze
Centralna 268

Pracodawcy z miasta Orzesze