Mirola Miszka sp.j.

Czy to Twoja firma?

Mirola Miszka sp.j. praca

Orzesze

Mirola Miszka sp.j. jesteśmy firmą działającą od 1991 roku. Rolety zewnętrzne to pierwszy produkowany przez nas asortyment. Z biegiem lat włączyliśmy do cyklu produkcyjnego bramy sekcyjne garażowe, bramy sekcyjne przemysłowe oraz bramy rolowane i parapety. Niedawno rozpoczęliśmy produkcję moskitier ramkowych.

Mirola Miszka sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika it (informatyka)

Oferty pracy Mirola Miszka sp.j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mirola Miszka sp.j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mirola Miszka sp.j.

Siedziba główna

Mirola Miszka sp.j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Orzesze
  3. Tychy
  4. Mikołów
  5. Katowice
  6. Łódź
  7. Bydgoszcz
  8. Gliwice
  9. Kraków
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Mirola Miszka sp.j. - oferty archiwalne

  • Doradca Techniczno-Handlowy

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma MIROLA MISZKA SPÓŁKA JAWNA – na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się produkcją rolet, żaluzji zewnętrznych, screenów i bram garażowych. Poszukujemy utalentowanych pracowników pełnych pasji, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy.

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie nowych klientów
      • utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi kontrahentami
      • raportowanie wyników sprzedaży

      Wymagania

      • Wykształcenie min. średnie
      • doświadczenie w branży stolarki okiennej i technik osłonowych
      • otwartość, komunikatywność, pracowitość
      • kultura osobista
      • prawo jazdy kat. B
      • możliwość wyjazdów służbowych
      • dyspozycyjność
      • referencje mile widziane

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat)
      • wdrożenie oraz szkolenie na początkowym etapie pracy
      • pakiet benefitów (karta Multisport, wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne)
      • samochód służbowy
      • niezbędne narzędzia pracy
      • pracę w dynamicznym i rozwijającym się zespole
      • przyjazną atmosferę

Pracodawcy w Orzeszu