Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH DAKPRO KRZYSZTOF PROFASKA praca

Ornontowice

Od ponad trzech dekad Przedsiębiorstwo Usług Technicznych "Dakpro" Krzysztof Profaska jest synonimem rzetelności i jakości w branży budowlanej. Nasza historia rozpoczęła się w 1993 roku w malowniczych Ornontowicach, gdzie do dziś tworzymy przestrzenie, które łączą funkcjonalność z estetyką. Jako lokalny lider w wygrywaniu przetargów na roboty budowlane, jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do rozwoju naszego regionu.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów budowlanych – od fundamentów po ostatnią warstwę farby. Nasze usługi "pod klucz" to gwarancja, że każdy detal zostanie dopracowany z największą starannością. Właściciel, Krzysztof Profaska, osobiście nadzoruje każdy etap prac, co zapewnia doskonałą jakość i zadowolenie naszych Klientów.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt sprawiają, że Klienci powierzają nam budowę zarówno domów mieszkalnych, jak i obiektów niemieszkalnych. Szacunkowa suma udzielonych nam zamówień przekracza 333 tysiące złotych, co świadczy o naszej solidności i zaufaniu, jakim nas obdarzają Klienci.

W Dakpro wierzymy, że każdy projekt jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście. Dzięki temu nasze realizacje są nie tylko funkcjonalne, ale i wyjątkowe, odzwierciedlające potrzeby i marzenia naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się przestrzeniami stworzonymi przez Dakpro – miejscami, gdzie jakość i komfort idą w parze z funkcjonalnością.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH DAKPRO KRZYSZTOF PROFASKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH DAKPRO KRZYSZTOF PROFASKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH DAKPRO KRZYSZTOF PROFASKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH DAKPRO KRZYSZTOF PROFASKA

Siedziba główna w Ornontowicach

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH DAKPRO KRZYSZTOF PROFASKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH DAKPRO KRZYSZTOF PROFASKA - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany/pracownik wykończenia wnętrz

    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH DAKPRO KRZYSZTOF PROFASKA
    • Ornontowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Możliwość przyuczenia do zawodu. Wymagane zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, umiejętności budowlane. Stawka wynagrodzenia do omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej w zależności od umiejętności. Praca na terenie Śląska. Pracodawca zapewnia transport z Czerwionki-Leszczyn na teren prac zleconych. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, znajomość branży budowlanej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Możliwość przyuczenia do zawodu. Wymagane zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, umiejętności budowlane. Stawka wynagrodzenia do omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w zależności od umiejętności. Praca na terenie Śląska. Pracodawca zapewnia transport z Czerwionki-Leszczyn na teren prac zleconych. Osoby chętne do pracy możliwość spotkania z pracodawcą w ramach plenerowego Jarmarku ofert pracy 30.08.2021 w godz.10.00-12.00. Plac Targowy w Czerwionce- Leszczynach przy ul 3-go Maja.

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, znajomość branży budowlanej, zaangażowanie

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: prace ogólnobudowlane.

Pracodawcy w Ornontowicach