Czy to Twoja firma?

Metal Produkt Sp. z o.o. Rumunki Skępskie praca

Orneta
Metal Produkt Sp. z o.o. Rumunki Skępskie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Orneta
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Metal Produkt Sp. z o.o. Rumunki Skępskie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Metal Produkt Sp. z o.o. Rumunki Skępskie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Metal Produkt Sp. z o.o. Rumunki Skępskie - oferty archiwalne

  • Magazynier- fakturzysta

    Metal Produkt Sp. z o.o. Rumunki Skępskie
    • Orneta
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace w magazynie oraz fakturowanie

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ornecie