Czy to Twoja firma?

FLEXCRAFT POLSKA sp. z o.o. praca

Opole

Witaj! Jesteśmy Flexcraft Polska, agencja zatrudnienia z głęboko zakorzenioną pasją do łączenia polskich pracowników z możliwościami pracy w Holandii. Nasza historia sięga wielu lat doświadczenia, podczas których nieustannie rozwijaliśmy nasze usługi, aby zapewnić naszym klientom nie tylko zatrudnienie, ale także kompleksową opiekę i wsparcie na każdym etapie ich zawodowej podróży.

Nasza siedziba mieści się w pięknym Opolu, ale nasze działania rozciągają się daleko poza granice Polski. Specjalizujemy się w organizowaniu miejsc pracy w Holandii, gdzie nasza obecność jest silnie odczuwalna dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas zarówno pracownicy, jak i pracodawcy.

Jesteśmy dumni z tego, że jako jedna z pierwszych agencji zatrudnienia w Holandii, otrzymaliśmy znak jakości Stichting Normering Flexwonen (SNF). To potwierdzenie naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższych standardów zakwaterowania, transportu i wsparcia osobistego. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów, a każdy z nich może liczyć na pomoc naszych profesjonalnych koordynatorów.

W FLEXCRAFT POLSKA rozumiemy, że praca za granicą to nie tylko nowe wyzwanie zawodowe, ale też życiowa przygoda. Dlatego stawiamy na bezpieczeństwo i jakość, co potwierdza nasz certyfikat KRAZ 273. Nasza oferta obejmuje organizację wyjazdu do pracy, transport z Polski do Holandii i zakwaterowanie, a także wsparcie koordynatorów na miejscu, aby nasi pracownicy czuli się jak w domu, nawet gdy są daleko od niego.

Co nas wyróżnia? Nasz konkurencyjny system wynagrodzeń i premiowania, który jest wyrazem uznania dla ciężkiej pracy i zaangażowania naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że uczciwe i transparentne warunki pracy są kluczem do budowania długotrwałych relacji i wspólnego sukcesu.

W FLEXCRAFT POLSKA wierzymy, że nasz sukces zależy od sukcesu naszych pracowników. Dlatego każdego dnia pracujemy na to, aby byli oni zadowoleni, bezpieczni i doceniani. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej rosnącej rodziny i rozpoczęcia swojej zawodowej przygody z Flexcraft Polska. Razem możemy więcej!

FLEXCRAFT POLSKA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Opole
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FLEXCRAFT POLSKA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FLEXCRAFT POLSKA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FLEXCRAFT POLSKA SP. Z O.O.

Siedziba główna

Praca FLEXCRAFT POLSKA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Kierowca B, C - Tomaszów Maz.

    FLEXCRAFT POLSKA SP. Z O.O.
    • Tomaszów Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zakres zadań:

      • Transport towaru woj. łódzkie, mazowieckie (w promieniu około 100 km)
      • Rozładunek i wydanie towaru
      • Mile widziana znajomość alkoholi (marek)

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na stanowisku: kierowca
      • Dokładność, sumienność, uczciwość
      • Prawo jazdy B i C

      Oferujemy

      W zamian proponujemy:

      • Stabilne zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub możliwość współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą
      • Ubezpieczenie grupowe
      • Atrakcyjną pracę w sympatycznym zespole
      • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy)

Pracodawcy w Opolu