Czy to Twoja firma?

OPOLTERM ŁUKASZ POŹNIAK praca

Opole
OPOLTERM ŁUKASZ POŹNIAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy OPOLTERM ŁUKASZ POŹNIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPOLTERM ŁUKASZ POŹNIAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

OPOLTERM ŁUKASZ POŹNIAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OPOLTERM ŁUKASZ POŹNIAK - oferty archiwalne

  • Brukarz

    OPOLTERM ŁUKASZ POŹNIAK
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Układanie kostki brukowej od zaraz.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Układanie kostki brukowej (kurs brukarza)
      • Inne wymagania: [Inne] : Jeśli szukasz: • dobrze płatnej pracy opartej na czytelnych zasadach wynagradzania i premiowania; • przyjaznej atmosfery; • stabilność zatrudnienia w oparciu o długotrwałą umowę o pracę; • terminowe wynagrodzenie; • możliwości awansu; • możliwość poznania nowych technologii; • pracy ceniącej solidność i zaangażowanie; Dołącz do naszego Zespołu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter instalacji sanitarnych

    • Opole
    • 5 500 zł / mies.

      Montaż, naprawa, a także przebudowa instalacji:
      - wodnych,
      - kanalizacyjnych
      - centralnego ogrzewania,
      - gazowych
      - wentylacyjnych

      w obiektach budowlanych mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych, zgodnie
      z dokumentacją techniczną.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Montaż instalacji grzewczych i sanitarnych
      • Inne wymagania: [Inne] : Jeśli szukasz: dobrze płatnej pracy opartej na czytelnych zasadach wynagradzania i premiowania; przyjaznej atmosfery; stabilność zatrudnienia w oparciu o długotrwałą umowę o pracę; terminowe wynagrodzenie; możliwości awansu; możliwość poznania nowych technologii; pracy ceniącej solidność i zaangażowanie; Dołącz do naszego Zespołu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
  • Pomocniczy robotnik budowlany

    • Opole
    • 4 100 zł / mies.

      Firma OPOLTERM to jeden z opolskich liderów techniki sanitarnej. Od kilkunastu lat swojej działalności zawsze stawimy na profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Naszym Klientom oferujmy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej.

      Do naszego Zespołu szukamy:
      Pomocnik pracownika budowlanego
      Miejsce pracy: Opole

      dobrze płatną prace, czytelne zasady wynagradzania i premiowania;
      przyjazną atmosferę;
      umowę o pracę;
      terminowe wynagrodzenie;
      możliwości awansu;
      zwrot kosztów dojazdu;
      możliwość dodatkowego ubezpieczenia,
      wolne weekendy;
      nowego zawodu i masz chęci do nauki zainwestujemy w Twoje szkolenia i przyuczymy Cię do zawodu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN

Pracodawcy w Opolu