ARESZT ŚLEDCZY W OPOLU

ARESZT ŚLEDCZY W OPOLU najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy ARESZT ŚLEDCZY W OPOLU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARESZT ŚLEDCZY W OPOLU

ARESZT ŚLEDCZY W OPOLU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - ARESZT ŚLEDCZY W OPOLU

Pełna nazwa
OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W OPOLU
Adres rejestrowy
ul. Sądowa 2 45-033 Opole
NIP
7541765516
REGON
53115620200000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca ARESZT ŚLEDCZY W OPOLU - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka ambulatorium z izbą chorych

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca dotyczy m.in.:
      • organizowania przyjęć pacjentów w gabinecie Ambulatorium w godzinach pracy lekarza,
      • wydawania leków pacjentom,
      • wykonywania zleceń lekarskich,
      • wykonywania zabiegów sanitarnych, pielęgniarskich, pobierania materiałów do badań diagnostycznych,
      • udzielania pierwszej pomocy w razie nagłych wypadków,
      • prawidłowego postępowania z odpadami medycznymi oraz sprawowania nadzoru nad obrotem igieł, strzykawek jednorazowych,
      • prawidłowego użytkowania sprzętu medycznego oraz dbanie o jego stan.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 835 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu