Tacho 24 M.Kuchta, K.Janda s.c

Tacho 24 M.Kuchta, K.Janda s.c najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Elektromechanik Opole
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Tacho 24 M.Kuchta, K.Janda s.c

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tacho 24 M.Kuchta, K.Janda s.c

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Tacho 24 M.Kuchta, K.Janda s.c - oferty archiwalne

  • Elektromechanik samochodowy

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      praca w serwisie tachografów w Opolu na stanowisko serwisant ds.tachografów, elektromechanik samochodowy. Doświadczenie nie jest wymagane. Możliwość przyuczenia do zawodu-gwarancja rozwoju. Mile widziane podstawy elektryki samochodowej. Praca w systemie 8 godzinnym - 2 zmianowym w godz. 7:00-15:00, 10:00-18:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu