Czy to Twoja firma?

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła praca

Opole

Witajcie w świecie WaszaEdukacja.pl, miejscu, gdzie każdy użytkownik jest dla nas inspiracją do ciągłego doskonalenia. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Koziegłowach, skąd każdego dnia z pasją tworzymy serwis, który odpowiada na indywidualne potrzeby i zainteresowania naszych użytkowników.

W WaszaEdukacja.pl wierzymy, że kluczem do efektywnego przekazu marketingowego jest personalizacja i precyzyjne dopasowanie treści. Dzięki zaawansowanemu profilowaniu, nasze usługi marketingowe trafiają w sedno oczekiwań klientów, co stanowi naszą wyjątkową przewagę konkurencyjną. Nieustannie analizujemy dane użytkowników, co pozwala nam nie tylko udoskonalać nasze usługi, ale także gwarantować ich najwyższą jakość.

Jako firma odpowiedzialna, zobowiązujemy się do ochrony danych naszych klientów, nie przekazując ich poza Europejski Obszar Gospodarczy. Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo informacji jest równie ważne, co ich skuteczne wykorzystanie.

Nasza platforma to nie tylko miejsce, gdzie prezentujemy treści marketingowe. To przestrzeń, w której każdy użytkownik może poczuć, że jego potrzeby są zrozumiane i spełnione. W WaszaEdukacja.pl każdy dzień to krok naprzód w dostarczaniu usług, które nie tylko informują, ale i inspirują.

Zapraszamy do świata WaszaEdukacja.pl, gdzie innowacja i personalizacja idą w parze z zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół naszej współpracy. Razem tworzymy przestrzeń edukacyjną, która jest zawsze o krok przed oczekiwaniami naszych użytkowników.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła

Siedziba główna

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła - oferty archiwalne

  • Ratownik wodny

    • Opole
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Praca na basenie szkolnym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Ratownik wodny
      • Inne wymagania: kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto+dodatek stażowy
  • Konserwator

    • Opole
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      Wykonywanie wszelkich prac naprawczych i konserwatorskich wyposażenia, sprzętu i urządzeń budynku szkoły oraz w maszynowni basenu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Opole

      Zamiatanie i odkurzanie przydzielonych powierzchni, mycie korytarzy i schodów. Mycie wszelkich urządzeń sanitarnych oraz podłóg środkami dezynfekującymi. Mycie drzwi i okien.

      Oferujemy

Pracodawcy w Opolu